Śpiworek, który naprawdę grzeje.

Uniwersalny śpiworek od BébéFolie otula i ogrzewa każdego malucha w zimne i wietrzne dni. Nie wierzysz? Wsuń dłoń do środka na kilka sekund i przekonaj się na własnej skórze ;).

 

Jedna idea – wiele zastosowań niezależnie od pogody.

Śpiworek dla dzieci od BébéFolie można stosować do wszystkich wózków spacerowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi i wymiarowi, produkt jest idealnym rozwiązaniem dla małych podróżników niezależnie od modelu, w którym zasiadają.

Grzeje gdy zimno

Śpiworek BébéFolie jest dwuwarstwowy – posiada cieńszą warstwę, idealną do wykorzystania wczesną wiosną lub jesienią, oraz drugą – typowo zimową. Warstwy można łatwo połączyć ze sobą za pomocą zamka błyskawicznego i szybko rozłączyć pozostawiając tylko jedna z nich, gdy nagle słońce wychyli się zza chmur. Dzięki takiej łatwości użytkowania bez problemu można dostosowywać ciepłotę, jaką daje śpiworek, do warunków pogodowych.

Co oferuje śpiworek BébéFolie?

Śpiworek wyposażony jest w otwory, umożliwiające prawidłowe zapięcie malucha w 3- lub 5- punktową uprząż wewnętrzną wózka. Wystarczy przepleść przez nie pasy, usadzić dziecko wygodnie i zapiąć pasy na maluchu.

Aby otulić główkę dziecka należy użyć praktycznego ściągacza, który wszyty jest w kaptur. Dzięki niemu kaptur  dostosuje się do główki, gwarantując ciepło i ochraniając malucha przed wiatrem.

Zamek błyskawiczny spinający warstwy wierzchnie możemy zapinać od góry lub od dołu. Gdy zrobi się cieplej, możemy go rozpiąć, żeby dziecko mogło wystawić na zewnątrz nóżki.

Dzięki dodatkowej spodniej, zewnętrznej warstwie antypoślizgowej (100% poliester), śpiworek nie będzie zsuwał się z wózka.

Najważniejsze cechy śpiworka:

  • Wielosezonowy dzięki dwóm warstwom okrycia
  • Wodoodporny dzięki zastosowanym materiałom
  • Pasujący do wszystkich wózków spacerowych
  • Łatwy do zamontowania
  • Ciepły i przeciwdeszczowy
  • Łatwy do utrzymania czystości – można prać mechanicznie w 40 stopniach
  • Elegancki

Rozmiar i wersje kolorystyczne

Śpiworek BébéFolie występuje w jednym uniwersalnym rozmiarze 960 x 480 mm pasującym do standardowych wózków spacerowych oraz jednym kolorze Heather grey / Stylowa szarość.

Utrzymanie czystości

Śpiworek wykonany jest z łatwiej w utrzymaniu tkaniny Oxford (100% poliester).  Jeśli ubrudzi się, bez problemu można uprać go ręcznie lub w pralce automatycznej w temperaturze do 40 stopni.